Strona w budowie

Medycyna estetyczna

Oferujemy kompleksowe zabiegi dla twarzy i ciała oparte o zaawansowane technologie, różnorodne metody i komplementarne połączenie wiedzy, jakości, efektywności i bezpieczeństwa. A wszystko w niezwykle komfortowych warunkach, przyjaznej atmosferze i z zachowaniem najwyższych standardów.

Medycyna estetyczna

ZABIEGI LASEREM FRAKCYJNYM


Frakcyjny resurfacing laserem CO2RE to unikalny zabieg umożliwiający równocześnie ( w trakcie jednego skanu – przejścia lasera) zabieg na 2 różnych głębokościach skóry.

Tradycyjne lasery frakcyjne CO2 mogą wykonywać odparowanie kolumn tylko na jednej głębokości.

W efekcie działania CO2RE można uzyskać różne efekty tkankowe, w trakcie jednego zabiegu, w trakcie jednej rekonwalescencji pacjenta.

Zabieg wymaga indywidualnej konsultacji, omówienia procedury medycznej, postepowania po zabiegowego, obowiązkowych kontroli po zabiegowych, omówienia możliwych powikłań, w tym czasu gojenia i regeneracji skóry.

Każdy zabieg jest inny, nawet przy tych samych parametrach zabiegowych uzyskany efekt jest indywidualny.

Cytując literaturę, efekty po zabiegowe widoczne są już po pierwszym zabiegu, pełne efekty zależą od zdolności organizmu do przebudowy skóry. Niewątpliwą rolę odgrywa sposób życia, dieta, stosowanie się do zaleceń.

Dla lepszego efektu często zalecana jest poprzedzająca nawilżająca skórę mezoterapia.

Zalecany jest również zabieg kolejny celem zagęszczenia skóry i/lub zabiegu uzupełniające w postaci radiofrekwencji, mezoterapii, osocza bogatopłytkowego.

    Skontaktuj się z Nami