Strona w budowie

REHABILITACJA

Oferujemy kompleksową diagnostykę funkcjonalną i motoryczną, kinezyterapię, zabiegi fizykoterapii, terapie manualne, specjalistyczne terapie fizjoterapeutyczne oraz osteopatyczne w ostrych i przewlekłych zespołach przeciążeniowych i pourazowych oraz spersonalizowany trening motoryczny w celu poprawy wydolności motorycznej i koordynacji. Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, profesjonalny sprzęt, wszystko w jednym miejscu.

REHABILITACJA

Do leczenia pacjenta staramy się podejść Holistycznie ? Czym jest Holizm ?

Medycyna zgodna z holistycznym poglądem mówi, że człowiek—pacjent jest „układem całościowym”; należy leczyć cały organizm – człowieka-osobę, nie ograniczając się do określonej choroby lub chorego narządu. Niezbędna jest troska o stan jego ciała, umysłu, ducha, które wzajemnie wpływają na siebie.

Redaktorzy monografii „Holistyczny wymiar współczesnej medycyny” wskazują, że poza podstawowym procesem profesjonalnego leczenia zespół terapeutyczny musi pamiętać o poszanowaniu godności i niezależności każdego pacjenta oraz o jego komforcie bio-psycho-społecznym.


Poznaj naszą klinikę

Hipoksja
IMG_0307
IMG_0403
IMG_0425

    Skontaktuj się z Nami