Strona w budowie

Specjalistyka

Zapraszamy do naszych specjalistycznych poradni medycznych, gdzie doświadczona kadra lekarzy i terapeutów troszczy się o Twoje zdrowie. Oferujemy kompleksową opiekę w wielu dziedzinach medycyny, zapewniając indywidualne podejście oraz najnowsze metody leczenia. Z nami masz pewność, że Twój komfort i zdrowie są naszym priorytetem.

Specjalistyka

CHIRURGII NACZYŃ


dr n.med. Ireneusz Mazur

  • specjalista chirurgii ogólnej
  • specjalista chirurgii naczyniowej
  • specjalista medycyny ratunkowej

 

W ramach konsultacji z chirurgii naczyniowej oferujemy badanie UDP Doppler Color Power układu żylnego i tętniczego, badanie oświetlaczem naczyniowym przebiegu żył powierzchownych, pomiar ABI – ciśnienia na czterech kończynach z określeniem wskaźnika kostkowo-ramiennego.

O zakresie badań decyduje lekarz, w zależności od stanu klinicznego pacjenta.

W ramach gabinetu zabiegowego, w warunkach ambulatoryjnych oferujemy to, co dotychczas było możliwe jedynie w warunkach szpitalnych. W ramach gabinetu i sali operacyjnej dysponujemy nowoczesnym specjalistycznym sprzętem, w tym kilkoma laserami o różnym przeznaczeniu.

Chirurg naczyniowy zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób układu żylnego i tętniczego.

Zabiegi z zakresu chirurgii naczyniowej, przeprowadzane są wyłącznie po wcześniejszej diagnostyce. W zależności od stanu klinicznego stosowane są różnorodne metody, a procedury często są łączone, nawet w czasie jednego zabiegu.

Dla komfortu i bezpieczeństwa pacjenta zabiegi przeprowadzane są przez specjalistyczny zespół medyczny, lekarza chirurga naczyniowego i pielęgniarki,  w specjalistycznym gabinecie zabiegowym lub na sali operacyjnej.

Wykonywane zabiegi i operacje to m.in.:

– EVLA

– SKLEROTERAPIA

– SKLEROTERAPIA pod kontrolą USG

– MINIFLEBEKTOMIA

– PARWEKTOMIA

    Skontaktuj się z Nami