Strona w budowie

REHABILITACJA

Oferujemy kompleksową diagnostykę funkcjonalną i motoryczną, kinezyterapię, zabiegi fizykoterapii, terapie manualne, specjalistyczne terapie fizjoterapeutyczne oraz osteopatyczne w ostrych i przewlekłych zespołach przeciążeniowych i pourazowych oraz spersonalizowany trening motoryczny w celu poprawy wydolności motorycznej i koordynacji. Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, profesjonalny sprzęt, wszystko w jednym miejscu.

REHABILITACJA

KOMORA HIPOKSJI NORMOBARYCZNEJ

TRENING W WARUNKACH WYSOKOGÓRSKICH

HIPOKSJA w celu poprawy krążenia i zwiększenia wydolności fizycznej

Z treningu w warunkach hipoksji normobarycznej korzystają sportowcy klasy mistrzowskiej, biegacze, kolarze, triathloniści, wioślarze, kajakarze, przedstawiciele sportów walki czy gier zespołowych osoby przygotowujące się do wypraw górskich oraz coraz częściej sportowcy amatorzy.

Nasz specjalista mgr Wojciech Mroszczyk wieloletni trener przygotowania motorycznego m.in. w klubie Górnik Zabrze.

HIPOKSJA DLA PACJENTÓW


Oferta skierowana jest do pacjentów z zaburzeniami perfuzji i niedokrwienia obwodowego (PAD). Główne objawy zaburzenia krążenia, to m.in. szumy uszne, zawroty głowy na tle naczyniowym, zaburzenia erekcji na tle naczyniowym, ziębnięcie kończyn, chromanie przestankowe, owrzodzenia kończyn. Nie leczone PAD może prowadzić do amputacji kończyn.

Innowacyjna usługa diagnostyki i leczenia niedokrwienia obwodowego poprzez spersonalizowaną rehabilitację w warunkach hipoksji normobarycznej.

Program leczenia oparty jest o wcześniej przeprowadzoną diagnostykę.

Opracowany algorytm to połączenie wielu skojarzonych metod.

Głównym założeniem koncepcji jest możliwość stymulowania neoangiogenezy poprzez stymulację czynnika wzrostu śródbłonka naczyniowego (VEGF) w efekcie treningu fizycznego realizowanego w komorze hipoksyjnej warunkach hipoksji normobarycznej.

PAD jest chorobą ogólnoustrojową i jako taka wymaga złożonego procesu diagnostycznego i leczenia.

Komora Hipoksyjna
Komora Hipoksyjna
Komora Hipoksyjna

Komora hipoksyjna

Poznaj naszą klinikę

Hipoksja
IMG_0307
IMG_0403
IMG_0425

    Skontaktuj się z Nami