Strona w budowie

REHABILITACJA

Oferujemy kompleksową diagnostykę funkcjonalną i motoryczną, kinezyterapię, zabiegi fizykoterapii, terapie manualne, specjalistyczne terapie fizjoterapeutyczne oraz osteopatyczne w ostrych i przewlekłych zespołach przeciążeniowych i pourazowych oraz spersonalizowany trening motoryczny w celu poprawy wydolności motorycznej i koordynacji. Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, profesjonalny sprzęt, wszystko w jednym miejscu.

REHABILITACJA

TERAPIA BÓLU

Aktualna definicja bólu International Association for the Study of Pain IASP 2020

Ból to przykre doznanie czuciowe i emocjonalne, związane, lub przypominające doznanie związane z aktualnie występującym lub potencjalnym uszkodzeniem tkanek:

Nasi specjaliści wykorzystując wiedzę i doświadczenie zajmują się leczeniem bólu przewlekłego (ból przewlekły jako „taki, który utrzymuje się dłużej niż normalny czas gojenia się tkanek”. Definicja przewlekłego bólu określa go jako trwający lub nawracający w okresie dłuższym niż trzy miesiące).
Niektóre nie inwazyjne metody stosowane do walki z bólem w naszej klinice: psychoterapia, techniki manualne fizjoterapeutyczne i osteopatyczne, fizykoterapia, terapia craniosacralna, techniki oddechowe i relaksacyjne, ćwiczenia, leczenie medyczną marihuaną.


Poznaj naszą klinikę

Hipoksja
IMG_0307
IMG_0403
IMG_0425

    Skontaktuj się z Nami