Strona w budowie

REHABILITACJA

Oferujemy kompleksową diagnostykę funkcjonalną i motoryczną, kinezyterapię, zabiegi fizykoterapii, terapie manualne, specjalistyczne terapie fizjoterapeutyczne oraz osteopatyczne w ostrych i przewlekłych zespołach przeciążeniowych i pourazowych oraz spersonalizowany trening motoryczny w celu poprawy wydolności motorycznej i koordynacji. Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, profesjonalny sprzęt, wszystko w jednym miejscu.

REHABILITACJA

TERAPIA DLA SPORTOWCÓW

„EVERY DAY IS A GAME DAY” – MARK VERSTERGEN, FOUNDER OF EXOS

W SPORCIE każda minuta jest cenna. Na wzór amerykańskich ośrodków stworzyliśmy program kompleksowej terapii, treningu zawodowych sportowców wracających do zdrowia po kontuzji.
W naszym ośrodku holistycznie podchodzimy do poprawy zdrowia, wydolności fizycznej, sprawności oraz profilaktyki. Indywidualna diagnostyka pozwala na opracowanie spersonalizowanego programu uwzględniającego: całodniowy program pracy, terapie fizjoterapeutyczne, osteopatię, opiekę lekarską, trening motoryczny i prewencyjny, regeneracje, opiekę psychologiczną oraz dietetyczną.

Na każdym etapie oferujemy szeroki zakres testów weryfikujących bezpieczny powrót do sportu.

Każdy przypadek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia, a ustalany program dopasowany jest do możliwości oraz stanu SPORTOWCA.


Poznaj naszą klinikę

Hipoksja
IMG_0307
IMG_0403
IMG_0425

    Skontaktuj się z Nami